єη güzєℓ єяєη&уσѕну ƒαη
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

єη güzєℓ єяєη&уσѕну ƒαη

İletişim için erenkolik99@hotmail.com-ezberimsin_ozge@hotmail.com

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Süper Komik Fıkralar

3 posters
YazarMesaj
ajkom_hepsim
_CeMrEjİ aDmİn_
_CeMrEjİ aDmİn_
ajkom_hepsim

HaNgİ tAkImLıSıN? : Süper Komik Fıkralar Galatasarayuz016bb98

Süper Komik Fıkralar Empty
MesajKonu: Süper Komik Fıkralar   Süper Komik Fıkralar Icon_minitimeCuma Şub. 06, 2009 10:09 pm

İki deli tımarhaneden kaçmaya karar vermişler. Biri ötekine: "Git bak bakalım dikenli teller yüksek mi alçak mı, eğer yüksekse altından kaçarız, alçaksa üstünden atlarız." Diğeri gitmiş, bir süre sonra geri gelmiş ve şöyle demiş: "Ne yazık ki kaçamayacağız arkadaşım çünkü hiç dikenli tel yok!"

Akıl hastanesinde deliler bir araya gelip kaçış planı yaparlar. elebaşları planı anlatır : -Büyük bir kütük bulup ilk önce 1. kapıyı, 2. kapıyı ve daha sonra 3. kapıyı kıracağız ve herkes başının çaresine bakıp kaçacak. sabah olunca bir kütük bulurlar doğruca 1. kapıyı kırarlar, 2. kapıya koşup onu da kırdıktan sonra 3. kapıya yönelirler. 3. kapının açık olduğunu gören elebaşları der ki : -Arkadaşlar plan bozuldu geri dönün.

Delinin biri hastanedeki havuza egilip su ictikten sonra, dogrulup agzındaki suyu yere tukurmus . Onu goren baska bir deli;-Ne oldu , demis, suyu niye tukurdun?Birinci deli:-Havuza iki seker atmıstım ,yine de tatsız.Ikinci deli:-Akıllım tabii tatsız olur.Niye karıstırmadın?

Deli duvara oturmuş.Elindeki oltanın ucu sokağa sarkmış.... Yoldan geçen soruyor;- Orada balık mı tutuyorsun sen?- Hayır alık tutuyorum.- Tutabildin mi bari ?- çook ... Seninle 23 oldu !

delinin biri mektup yazıyormuş. doktor içeri girmiş ve ne yapıyorsun? oğlum demiş.bizim deli mektup yazıyorum doktor bey demiş doktor kime yazıyorsun diye sormuş. bizim deli kendime yazıyorum doktor bey demiş. doktor yanına oturup ne yazdın diye sormuş bizim deli daha mektubu almadımki ne yazdığımı bileyim doktor demiş.
YorumLarDan SnRa Dwm EdiCem
*y*o*s*h*y*
_YoShYcİ aDmİn_
_YoShYcİ aDmİn_
*y*o*s*h*y*

MesajKonu: Geri: Süper Komik Fıkralar   Süper Komik Fıkralar Icon_minitimeC.tesi Şub. 07, 2009 4:39 pm

saol diloşum
http://eren-yoshy.eniyiforum.net
//BestEren//
_ErEnCi AdMiN_
_ErEnCi AdMiN_
//BestEren//

MesajKonu: Geri: Süper Komik Fıkralar   Süper Komik Fıkralar Icon_minitimePaz Şub. 08, 2009 4:27 pm

saoL bebimm

Süper Komik Fıkralar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» süper resimler..